Quick Search Index Clone (8.x-1.0) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Description
bn: বিবরণ

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Search
bn: অনুসন্ধান

en: About
bn: সম্পর্কে
