Quick Search Index Clone (8.x-1.0) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
it: Annulla

en: Description
it: Descrizione

en: Enabled
it: Attivato

en: Search
it: Cerca

en: Duplicate
it: Duplicata

en: About
it: Informazioni

en: Machine-readable name
it: Nome ad uso interno

en: Duplicate of @label
it: Duplicato di @label
