Quick Search Index Clone (8.x-1.0) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Description
ku: دەربارە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Search
ku: گەڕان

en: About
ku: دەربارە
