Quick Search Index Clone (8.x-1.0) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Description
nn: Beskriving

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Search
nn: Søk

en: Machine-readable name
nn: Datamaskinlesbart namn
