Quick Search Index Clone (8.x-1.0) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
oc: Anullar

en: Description
oc: Descripcion

en: Enabled
oc: Activat

en: Search
oc: Recercar

en: About
oc: A prepaus

en: Machine-readable name
oc: Nom sistèma
