Quick Search Index Clone (8.x-1.0) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Description
te: వివరణ

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Search
te: వెతుకు

en: About
te: గురించి
