Quick Search Index Clone (8.x-1.0) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Search
az: Axtarış

en: Duplicate
az: Dublikat

en: About
az: Haqqında

en: Machine-readable name
az: Maşınla oxuna bilən ad
