Quick Search Index Clone (8.x-1.0) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Description
be: Апісанне

en: Enabled
be: Уключана

en: Search
be: Пошук

en: Duplicate
be: Дубліраваць

en: About
be: Аб

en: Machine-readable name
be: Машыначытаемае імя

en: Duplicate of @label
be: Дублікат @label
