Quick Search Index Clone (8.x-1.0) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Description
ca: Descripció

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Search
ca: Cerca

en: Duplicate
ca: Duplica

en: About
ca: Detalls

en: Machine-readable name
ca: Nom llegible per la màquina

en: Duplicate of @label
ca: Duplicat de @label
