Quick Search Index Clone (8.x-1.0) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Description
cs: Popis

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Search
cs: Hledat

en: Duplicate
cs: Duplikovat

en: About
cs: Popis

en: Machine-readable name
cs: Strojově čitelný název

en: Duplicate of @label
cs: Duplikovat @label
