Quick Search Index Clone (8.x-1.0) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
da: Annullér

en: Description
da: Beskrivelse

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Search
da: Søg

en: Duplicate
da: Duplikér

en: About
da: Om

en: Index name
da: Indeksnavn

en: Machine-readable name
da: Internt navn

en: Duplicate of @label
da: Duplikat af @label
