Quick Search Index Clone (8.x-1.0) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Description
el: Περιγραφή

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Duplicate
el: Αντίγραφο

en: About
el: Περί

en: Machine-readable name
el: Μηχανικώς αναγνώσιμο όνομα

en: Duplicate of @label
el: Διπλότυπο του @label
