Quick Search Index Clone (8.x-1.0) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
es: Cancelar

en: Description
es: Descripción

en: Enabled
es: Activado

en: Search
es: Buscar

en: Duplicate
es: Duplicado

en: About
es: Acerca de

en: Index name
es: Nombre del índice

en: Machine-readable name
es: Nombre de sistema

en: Duplicate of @label
es: Duplicado de @label

en: Only enabled indexes can be used for indexing and searching. This setting will only take effect if the selected server is also enabled.
es: Sólo se pueden utilizar índices habilitados para la indexación y la búsqueda. Esta configuración sólo tendrá efecto si el servidor seleccionado también está habilitado.
