Quick Search Index Clone (8.x-1.0) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
et: Tühista

en: Description
et: Kirjeldus

en: Enabled
et: Lubatud

en: Search
et: Otsing

en: Duplicate
et: Paljunda

en: About
et: Programmist

en: Machine-readable name
et: Masinloetav nimetus

en: Duplicate of @label
et: @label duplikaat
