Quick Search Index Clone (8.x-1.0) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Description
eu: Azalpena

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Search
eu: Bilatu

en: About
eu: (r)i buruz

en: Machine-readable name
eu: Makinarentzako izen irakurgarria
