Quick Search Index Clone (8.x-1.0) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Description
fi: Kuvaus

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Search
fi: Etsi

en: Duplicate
fi: Monista

en: About
fi: Tietoja

en: Machine-readable name
fi: Koneellisesti luettava nimi

en: Duplicate of @label
fi: Klooni @label
