Quick Search Index Clone (8.x-1.0) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Description
gl: Descrición

en: Enabled
gl: Activado

en: Search
gl: Buscar

en: Duplicate
gl: Duplicar

en: About
gl: Información

en: Machine-readable name
gl: Nome lexíbel pola máquina
