Quick Search Index Clone (8.x-1.0) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Description
gu: વર્ણન

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Search
gu: શોધ

en: About
gu: વિશે
