Quick Search Index Clone (8.x-1.0) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
he: ביטול

en: Description
he: תיאור

en: Enabled
he: מופעל

en: Search
he: חיפוש

en: Duplicate
he: שכפול

en: About
he: אודות

en: Machine-readable name
he: שם מכונה

en: Duplicate of @label
he: שכפול של @label
