Quick Search Index Clone (8.x-1.0) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Description
hi: उल्लेख

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Search
hi: खोज

en: Duplicate
hi: प्रतिरूप

en: About
hi: के बारे में

en: Machine-readable name
hi: मशीन पठनीय नाम
