Quick Search Index Clone (8.x-1.0) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Description
hr: Opis

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Search
hr: Pretraga

en: About
hr: Opis

en: Machine-readable name
hr: Stroju čitljiv naziv
