Quick Search Index Clone (8.x-1.0) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Description
hu: Leírás

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Search
hu: Keresés

en: Duplicate
hu: Megkettőzés

en: About
hu: Leírás

en: Index name
hu: Index neve

en: Machine-readable name
hu: Programok által használt név

en: Duplicate of @label
hu: @label másolata

en: Enter the displayed name for the index.
hu: Az index megjelenített nevének megadása.

en: Enter a description for the index.
hu: Az index leírásának megadása.
