Quick Search Index Clone (8.x-1.0) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Search
hy: Որոնել

en: Machine-readable name
hy: Մեքենայաընթեռնելի տվյալների անունը:
