Quick Search Index Clone (8.x-1.0) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
id: Batal

en: Description
id: Deskripsi

en: Enabled
id: Aktif

en: Search
id: Pencarian

en: Duplicate
id: Duplikat

en: About
id: Tentang

en: Machine-readable name
id: Nama terbaca mesin

en: Duplicate of @label
id: Duplikat @label
