Quick Search Index Clone (8.x-1.0) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
jv: Batal

en: Description
jv: Katrangan

en: Enabled
jv: Urip

en: Search
jv: Goléki

en: About
jv: Ngenani

en: Machine-readable name
jv: Jeneng gampangé-mesin
