Quick Search Index Clone (8.x-1.0) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Description
ka: აღწერა

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Search
ka: ძიება

en: Machine-readable name
ka: მანქანურად-კითხვადი სახელი
