Quick Search Index Clone (8.x-1.0) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Search
km: ស្វែងរក

en: About
km: អំពី

en: Machine-readable name
km: ឈ្មោះ​ដែល​ម៉ាស៊ីន​អាច​អាន​បាន​
