Quick Search Index Clone (8.x-1.0) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Search
lt: Paieška

en: Duplicate
lt: Kopijuoti

en: About
lt: Apie

en: Machine-readable name
lt: Mašinoms suprantamas pavadinimas
