Quick Search Index Clone (8.x-1.0) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Description
lv: Apraksts

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Search
lv: Meklēt

en: Duplicate
lv: Dublicēt

en: About
lv: Par

en: Machine-readable name
lv: Mašīnlasāms nosaukums

en: Duplicate of @label
lv: @label dublikāts
