Quick Search Index Clone (8.x-1.0) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Search
my: ရှာရန်

en: About
my: အကြောင်း

en: Machine-readable name
my: စက်မှဖတ်ရှုနားလည်နိုင်သည့် နာမည်
