Quick Search Index Clone (8.x-1.0) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: About
ne: बारेमा
