Quick Search Index Clone (8.x-1.0) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Description
nl: Beschrijving

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Search
nl: Zoeken

en: Duplicate
nl: Dupliceren

en: About
nl: Over

en: Machine-readable name
nl: Systeemnaam

en: Duplicate of @label
nl: Duplicaat van @label
