Quick Search Index Clone (8.x-1.0) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Description
pl: Opis

en: Enabled
pl: Włączone

en: Search
pl: Szukaj

en: Duplicate
pl: Zduplikowany

en: About
pl: O stronie

en: Index name
pl: Nazwa indeksu

en: Machine-readable name
pl: Nazwa wewnętrzna

en: Duplicate of @label
pl: Duplikat @label
