Quick Search Index Clone (8.x-1.0) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
ro: Anulare

en: Description
ro: Descriere

en: Enabled
ro: Activat

en: Search
ro: Căutare

en: Duplicate
ro: Duplicat

en: About
ro: Despre

en: Machine-readable name
ro: Nume care poate fi citit de mașină

en: Duplicate of @label
ro: Duplicat al @label
