Quick Search Index Clone (8.x-1.0) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
ru: Отмена

en: Description
ru: Описание

en: Enabled
ru: Включено

en: Search
ru: Поиск

en: Duplicate
ru: Дубликат

en: About
ru: Информация

en: Index name
ru: Имя индекса

en: Machine-readable name
ru: Машинное имя

en: Duplicate of @label
ru: Дублировать @label

en: Enter a description for the index.
ru: Введите описание индекса.
