Quick Search Index Clone (8.x-1.0) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Description
sk: Popis

en: Enabled
sk: Povolené

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Duplicate
sk: Duplikovať

en: About
sk: Informácie o

en: Machine-readable name
sk: Strojovo čitateľný názov
