Quick Search Index Clone (8.x-1.0) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Description
sl: Opis

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Search
sl: Išči

en: About
sl: O modulu
