Quick Search Index Clone (8.x-1.0) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
sq: Anulo

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Search
sq: Kërko

en: About
sq: Informacione
