Quick Search Index Clone (8.x-1.0) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Description
sv: Beskrivning

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Search
sv: Sök

en: Duplicate
sv: Dubblett

en: About
sv: Om

en: Machine-readable name
sv: Maskinläsbart namn

en: Duplicate of @label
sv: Dubblett av @label
