Quick Search Index Clone (8.x-1.0) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
ta: விலகு

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Search
ta: தேடல்

en: Duplicate
ta: நகல்

en: About
ta: பற்றி

en: Machine-readable name
ta: இயந்திரக்குறியீட்டுப் பெயர்
