Quick Search Index Clone (8.x-1.0) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Search
th: ค้นหา

en: Duplicate
th: การทำซ้ำ

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Machine-readable name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง
