Quick Search Index Clone (8.x-1.0) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
tr: İptal

en: Description
tr: Açıklama

en: Enabled
tr: Etkin

en: Search
tr: Ara

en: Duplicate
tr: Çoğalt

en: About
tr: Hakkında

en: Machine-readable name
tr: Makine tarafından okunabilir ad

en: Duplicate of @label
tr: @label öğesinin kopyası
