Quick Search Index Clone (8.x-1.0) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Description
uk: Опис

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Search
uk: Пошук

en: Duplicate
uk: Продублювати

en: About
uk: Про модуль

en: Index name
uk: Назва індексу

en: Machine-readable name
uk: Машино-читабельна назва

en: Duplicate of @label
uk: Дублювання @label
