Quick Search Index Clone (8.x-1.0) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Description
vi: Mô tả

en: Enabled
vi: Bật

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: About
vi: Giới thiệu

en: Machine-readable name
vi: Tên có thể được máy nhận diện
