Quick Start (8.x-1.0-alpha1) - en to or translation catalogue (194 entries)

en: Forms
or: ଫର୍ମସ୍

en: Home
or: ପ୍ରଧାନ ପୃଷ୍ଠା

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Images
or: ଛବି ଗୁଡିକ

en: Previous
or: ପୂର୍ବ

en: Next
or: ପର

en: Pages
or: ପୃଷ୍ଠା

en: Save configuration
or: ବିନ୍ୟାସକୁ ସଂରକ୍ଷଣ କରନ୍ତୁ

en: delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: value
or: ମୂଲ୍ୟ

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: Username
or: ଚାଳକ ନାମ

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: List
or: ତାଲିକା

en: Subject
or: ବିଷୟ

en: Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Language
or: ଭାଷା

en: Disabled
or: ନିଷ୍କ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Enabled
or: ସକ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: error
or: ତ୍ରୁଟି

en: Block title
or: ବ୍ଲକ ଶୀର୍ଷକ

en: The title of the block as shown to the user.
or: ଖଣ୍ଡ ଶୀର୍ଷକ, ଯେପରିକି ବ୍ଯବହାରକାରୀ କୁ ପ୍ରଦର୍ଶିତ ହେଉଛି

en: view
or: ଦୃଶ୍ୟ

en: Advanced options
or: ଉନ୍ନତଶୀଳ ବିକଳ୍ପଗୁଡ଼ିକ

en: Search
or: ସନ୍ଧାନ କରନ୍ତୁ

en: Password
or: ପ୍ରବେଶ ସଂକେତ

en: Weight
or: ଓଜନ

en: none
or: କିଛି ନୁହଁ

en: edit
or: ସମ୍ପାଦନ କରନ୍ତୁ

en: Import
or: ଆମଦାନୀ କରନ୍ତୁ

en: Session opened for %name.
or: %name ପାଇଁ ଅଧିବେଶନ ଖୋଲାଯାଇଛି।

en: Help
or: ସହାୟକ

en: Default
or: ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ

en: Path
or: ପଥ

en: never
or: କେବେ ବି ନୁହେଁ

en: Keywords
or: ସୂଚକ ଶବ୍ଦ

en: You are not authorized to access this page.
or: ଆପଣ ଏହି ପୃଷ୍ଠାରେ ପ୍ରବେଶ କରିବା ପାଇଁ ଅନୁମତି ପ୍ରାପ୍ତ ନୁହଁନ୍ତି।

en: n/a
or: ଆବଶ୍ୟକ ନୁହଁ

en: Email
or: ଇ-ମେଲ

en: file
or: ଫାଇଲ

en: Error
or: ତ୍ରୁଟି

en: The subject of the message.
or: ସନ୍ଦେଶ ର ବିଷୟ

en: Expanded
or: ସମ୍ପ୍ରସାରିତ

en: Parent item
or: ମୂଳ ସାମଗ୍ରୀ

en: Update options
or: ଅଦ୍ୟତନ ଚୟନ

en: Active
or: ସକ୍ରିୟ

en: Access denied
or: ଅଭିଗମ୍ୟତା ବାରଣ ହୋଇଛି

en: Date format
or: ତାରିଖ ସଜ୍ଜିକରଣ ଶୈଳୀ

en: Block
or: ବ୍ଲକ

en: Add block
or: ବ୍ଲକ ଯୋଗ କରନ୍ତୁ

en: 1 hour | @count hours
or[0]: 1 ଘଣ୍ଟା
or[1]: @count ଘଣ୍ଟା

en: 1 day | @count days
or[0]: 1 ଦିନ
or[1]: @count ଦିନ

en: Configuration saved.
or: ବିନ୍ୟାସକୁ ସଂରକ୍ଷଣ କରାଯାଇଛି।

en: Logo
or: ପ୍ରତୀକ

en: Site name
or: ସାଇଟ ନାମ

en: Site slogan
or: ସାଇଟ୍ ସ୍ଲୋଗାନ

en: User settings
or: ଚାଳକ ସଂରଚନା

en: Published
or: ପ୍ରକାଶିତ

en: Filter
or: ଛାଣକ

en: Title field label
or: ଶୀର୍ଷକ କ୍ଷେତ୍ର ଚିହ୍ନକ

en: Promoted to front page
or: ମୂଳ ପୃଷ୍ଠା କୁ ଉତ୍ତରୋନ୍ନତି

en: Sticky at top of lists
or: ତାଲିକା ଆରମ୍ଭରେ ଦର୍ଶାଅ

en: E-mail address
or: ଇ-ମେଲ ଠିକଣା

en: Last access
or: ଶେଷ ପ୍ରବେଶ

en: Mode
or: ଧାରା

en: blocked
or: ନିଷିଦ୍ଧ

en: active
or: ସକ୍ରିୟ

en: Unlimited
or: ଅସୀମ

en: Code
or: ସଂକେତ

en: node
or: ନୋଡ୍

en: Navigation
or: ପଥପ୍ରଦର୍ଶନ

en: Color
or: ରଙ୍ଗ

en: String
or: ବାକ୍ୟଖଣ୍ଡ

en: Anonymous
or: ଅଜ୍ଞାତ

en: Filters
or: ଛାଣକ ଗୁଡିକ

en: Integer
or: ପୂର୍ଣ୍ଣାଙ୍କ

en: Save settings
or: ବିନ୍ୟାସକୁ ସଂରକ୍ଷଣ କରନ୍ତୁ

en: Add user
or: ଚାଳକ ଯୋଗ କରନ୍ତୁ

en: Authored on
or: ଲିଖିତ ଦିନାଂକ

en: Undefined
or: ଅନିର୍ଦ୍ଧିଷ୍ଟ

en: published
or: ପ୍ରକାଶିତ

en: Undo
or: ପଦକ୍ଷେପ ବାତିଲ

en: @time ago
or: @time ପୁର୍ବରୁ

en: No users selected.
or: କୌଣସି ଚାଳକ ଚୟନ ହୋଇନାହାନ୍ତି

en: Front page
or: ପ୍ରଥମ ପୃଷ୍ଠା

en: Configure block
or: ବ୍ଲକ ବିନ୍ୟାସ

en: Revert
or: ପ୍ରତ୍ୟାବୃତ

en: Log out
or: ଲଗ ଆଉଟ

en: Create new account
or: ନୂଆ ଖାତା ଖୋଲନ୍ତୁ

en: Site information
or: ସାଇଟ ସୂଚନା

en: Blocked
or: ନିଷିଦ୍ଧ

en: The specified passwords do not match.
or: ଉଲ୍ଲିଖିତ ପ୍ରବେଶ ସଂକେତଟି ମିଶୁ ନାହିଁ।

en: Permissions
or: ଅନୁମତି

en: Not published
or: ଅପ୍ରକାଶିତ

en: Menu settings
or: ମେନୁ ବିନ୍ୟାସ

en: Login attempt failed for %user.
or: %user ପାଇଁ ଲଗଇନ ପ୍ରଚେଷ୍ଟା ବିଫଳ ହୋଇଛି।

en: JPEG quality
or: JPEG ବିଶେଷତା

en: not published
or: ଅପ୍ରକାଶିତ

en: Published comments
or: ପ୍ରକାଶିତ ଟିପ୍ପଣୀ ଗୁଡିକ

en: Default options
or: ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ ଚୟନ ଗୁଡିକ

en: Reset password
or: ପ୍ରବେଶ ସଂକେତ ପୁନଃସ୍ଥାପନ କରନ୍ତୁ

en: Processing
or: କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ କରୁଅଛି

en: Block description
or: ବ୍ଲକ ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Delete block
or: ବ୍ଲକ ଅପସାରଣ

en: Save blocks
or: ବ୍ଲକ ସଂରକ୍ଷଣ

en: The block settings have been updated.
or: ବ୍ଲକ୍ ବିନ୍ଯାସ ଅଦ୍ୟତିତ ହୋଇଯାଇଛି

en: Save block
or: ବ୍ଲକ ସଂରକ୍ଷଣ

en: The block configuration has been saved.
or: ବ୍ଲକ୍ ବିନ୍ୟାସ ସଂରକ୍ଷିତ ହୋଇଯାଇଛି

en: Allows administrators to customize the site navigation menu.
or: ସାଇଟ ର ପଥପ୍ରଦର୍ଶନ ତାଲିକା କୁ ଇଚ୍ଛାରୂପଣ କରିବାକୁ ପ୍ରଶାସକ ମାନଙ୍କୁ ଅନୁମତି ଦିଅନ୍ତୁ

en: Default time zone
or: ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ ସମୟ ମଣ୍ଡଳ

en: 1 comment | @count comments
or[0]: ୧ ଟିପ୍ପଣୀ
or[1]: @count ଟି ଟିପ୍ପଣୀ

en: Save content type
or: ତଥ୍ଯ ପ୍ରକାର ସଂରକ୍ଷଣ

en: Show descriptions
or: ବର୍ଣ୍ଣନାଗୁଡିକୁ ଦର୍ଶାଅ

en: Language code
or: ଭାଷା ସଂକେତ

en: Menu link title
or: ତାଲିକା ସଂଯୋଗୀକି ର  ଶୀର୍ଷକ

en: Page not found
or: ପୃଷ୍ଠା ମିଳୁନାହିଁ

en: The directory %directory does not exist.
or: ଡିରେକ୍ଟୋରୀ %directory ଅବସ୍ଥିତ ନାହିଁ।

en: Enter your keywords
or: ଆପଣଂକ ସୂଚକ ଶବ୍ଦ ଦର୍ଶାନ୍ତୁ

en: Clean URLs
or: ପରିଷ୍କାର URL ଗୁଡ଼ିକ

en: Book navigation
or: ପୁସ୍ତିକା ପଥପ୍ରଦର୍ଶନ

en: 1 year | @count years
or[0]: 1 ବର୍ଷ
or[1]: @count ବର୍ଷ

en: 1 week | @count weeks
or[0]: ୧ ସପ୍ତାହ
or[1]: @count ସପ୍ତାହ

en: 1 min | @count min
or[0]: 1 ମିନଟ
or[1]: @count ମିନଟ

en: 1 sec | @count sec
or[0]: 1 ସେକଣ୍ଡ
or[1]: @count ସେକଣ୍ଡ

en: The file could not be created.
or: ଏହି ଫାଇଲକୁ ନିର୍ମାଣ କରାଯାଇପାରିଲା ନାହିଁ।

en: Hide descriptions
or: ବର୍ଣ୍ଣନାଗୁଡିକୁ ଲୁକ୍କାୟିତ କର

en: Action type
or: କେଉଁ ପ୍ରକାର କାର୍ଯ୍ଯ

en: Path prefix
or: ପଥ ଉପସର୍ଗ

en: File to import not found.
or: ଆଣିବାକୁ ଥିବା ଫାଇଲ ମିଳୁନାହୁଁ

en: Sequence
or: ଅନୁକ୍ରମ

en: Delete content type
or: ତଥ୍ଯ ପ୍ରକାର ର ଅପସାରଣ

en: notice
or: ଅଧିସୂଚନା

en: User account
or: ଚାଳକ ଖାତା

en: Use default
or: ପୂର୍ବ ନିର୍ଦ୍ଧାରିତ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ

en: Direction
or: ଦିଗ

en: Book navigation block display
or: ପୁସ୍ତିକା ପଥପର୍ଦଶକ ବ୍ଲକ ର ପ୍ରଦର୍ଶନ

en: Password field is required.
or: ପ୍ରବେଶ ସଂକେତ କ୍ଷେତ୍ରଟି ଆବଶ୍ୟକ।

en: Confirm password
or: ପ୍ରବେଶ ସଂକେତକୁ ନିଶ୍ଚିତ କରନ୍ତୁ

en: Run updates
or: ଅଦ୍ୟତନ ଚଳାନ୍ତୁ

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
or: କେବଳ ନିମ୍ନଲିଖିତ ଅନୁଲଗ୍ନ ବିଶିଷ୍ଟ ଫାଇଲଗୁଡ଼ିକ ଅନୁମୋଦିତ: %files-allowed.

en: The file is %filesize exceeding the maximum file size of %maxsize.
or: ଫାଇଲ %filesize ସର୍ବାଧିକ ଫାଇଲ ଆକାର %maxsize କୁ ଅତିକ୍ରମ କରିସାରିଛି।

en: The file is %filesize which would exceed your disk quota of %quota.
or: ଫାଇଲ %filesize ଯାହାକି ଆପଣଙ୍କର ଡିସ୍କ କୋଟା %quotaକୁ ଅତିକ୍ରମ କରିସାରିଛି।

en: The image was resized to fit within the maximum allowed dimensions of %dimensions pixels.
or: %dimensions ପିକସେଲର ସର୍ବାଧିକ ଅନୁମୋଦିତ ଆକାର ସହିତ ମେଳ ହେବା ପାଇଁ ପ୍ରତିଛବିର ଆକାର ପରିବର୍ତ୍ତନ କରାଯାଇଛି।

en: The image is too small; the minimum dimensions are %dimensions pixels.
or: ପ୍ରତିଛବିଟି ଅତ୍ୟଧିକ ଛୋଟ; ସର୍ବନିମ୍ନ ଆକାର ହେଉଛି %dimensions ପିକସେଲ।

en: Boolean
or: ବୁଲିଆନ୍

en: Notify user of new account
or: ନୂତନ ଖାତାର ଚାଳକଙ୍କୁ ଅଧିସୂଚୀତ କରାନ୍ତୁ

en: Comment subject field
or: ଟିପ୍ପଣୀ ର ବିଷୟ ଅଂଶ

en: (No subject)
or: (ବିଷୟ ନାହିଁ)

en: All languages
or: ସମସ୍ତ ଭାଷାଗୁଡ଼ିକ

en: Add language
or: ଭାଷା ଯୋଗକରନ୍ତୁ

en: Administration pages
or: ପ୍ରଶାସନ ପୃଷ୍ଠା ଗୁଡିକ

en: Registration successful. You are now logged in.
or: ପଞ୍ଜିକରଣ ସଫଳ ହୋଇଛି। ଆପଣ ବର୍ତ୍ତମାନ ଲଗଇନ ହୋଇଛନ୍ତି।

en: Available actions
or: ଉପଲବ୍ଧ କ୍ରିୟା ଗୁଡିକ

en: Initializing.
or: ଆରମ୍ଭ କରୁଅଛି।

en: An error has occurred.
or: ଗୋଟିଏ ତ୍ରୁଟି ଘଟିଛି।

en: 0 sec
or: 0 ସେକଣ୍ଡ

en: form
or: ଫର୍ମ

en: Attempting to re-run cron while it is already running.
or: କ୍ରନ ପୂର୍ବରୁ ଚାଲୁଥିବା ଅବସ୍ଥାରେ ଚଲାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟାକରୁଅଛି।

en: Cron run completed.
or: କ୍ରନ ଚଲାଇବା ସଫଳ ହୋଇଛି।

en: Language name
or: ଭାଷା ନାମ

en: The requested page could not be found.
or: ଅନୁରୋଧ କରାଯାଇଥିବା ପୃଷ୍ଠାଟି ମିଳୁନାହିଁ

en: Update notifications
or: ଅଦ୍ୟତନ ବିଜ୍ଞପ୍ତିଗୁଡ଼ିକ

en: 1 byte | @count bytes
or[0]: 1 ବାଇଟ
or[1]: @count ବାଇଟ

en: Right to left
or: ଡାହାଣରୁ ବାମକୁ

en: Left to right
or: ବାମରୁ ଡ଼ାହାଣକୁ

en: Add custom language
or: ଇଚ୍ଛାରୂପଣ ଭାଷାକୁ ଯୋଗକରନ୍ତୁ

en: Save language
or: ଭାଷା ସଂରକ୍ଷଣ କରନ୍ତୁ

en: String contains
or: ବାକ୍ୟଖଣ୍ଡ ଧାରଣ କରିଥାଏ

en: Search in
or: ରେ ସନ୍ଧାନ କରନ୍ତୁ

en: Both translated and untranslated strings
or: ଉଭୟ ଅନୁବାଦିତ ଏବଂ ଅନୁବାଦ ହୋଇନଥିବା ବାକ୍ୟଖଣ୍ଡ

en: Only translated strings
or: କେବଳ ଅନୁବାଦ ହୋଇଥିବା ବାକ୍ୟଖଣ୍ଡଗୁଡ଼ିକ

en: Only untranslated strings
or: କେବଳ ଅନୁବାଦ ହୋଇନଥିବା ବାକ୍ୟଖଣ୍ଡଗୁଡ଼ିକ

en: Languages not yet added
or: ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଯୋଗକରାହୋଇନଥିବା ଭାଷା

en: The language %language has been created.
or: %language ଭାଷା ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି।

en: No blocks in this region
or: ଏହି କ୍ଷେତ୍ରରେ କୌଣସି ବ୍ଲକ ନାହିଁ

en: Tag Description
or: ପ୍ରଚିହ୍ନ ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Character Description
or: ଅକ୍ଷର ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Revert to earlier revision
or: ପୂର୍ବ ସଂସ୍କରଣ କୁ ପ୍ରତ୍ୟାବୃତ କରନ୍ତୁ

en: Shortcut icon
or: ସଂକ୍ଷିପ୍ତ ଚିତ୍ରସଙ୍କେତ

en: -1 (Unlimited)
or: -୧ (ଅସୀମ)

en: Last checked: @time ago
or: ଶେଷ ଯାଞ୍ଚ: @time ପୁର୍ବରୁ

en: Who's online
or: କିଏ ସଂଯୁକ୍ତ ଅଛନ୍ତି

en: Deleted user: %name %email.
or: ଚାଳକଙ୍କୁ ଅପସାରଣ କରାଯାଇଛି: %name %email.

en: Edit role
or: ଭୂମିକା ସମ୍ପାଦନ କରନ୍ତୁ

en: Manages the user registration and login system.
or: ଚାଳକ ପଞ୍ଜିକରଣ ଏବଂ ଲଗଇନ ତନ୍ତ୍ରକୁ ପରିଚାଳନା କରନ୍ତୁ।

en: Next steps
or: ପରବର୍ତ୍ତୀ ସୋପାନ

en: Logo settings
or: ପ୍ରତୀକ ବିନ୍ୟାସ

en: Logo path
or: ପ୍ରତୀକ ପଥ

en: Third party settings
or: ତୃତୀୟ ପକ୍ଷ ବିନ୍ୟାସ

en: Bulk operation
or: ବୁଲ୍କ ପ୍ରକ୍ରିୟା

en: Action title
or: କ୍ରିୟା ଶୀର୍ଷକ
