Quick Start (8.x-1.0-alpha4) - en to af translation catalogue (18 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Title
af: Titel

en: Body
af: Teks

en: On
af: Op

en: Reset
af: Herstel

en: Help
af: Hulp

en: All
af: Alle

en: Add content
af: Voeg inhoud

en: Block
af: Blok

en: Page
af: Bladsy

en: Promoted to front page
af: Bevorder tot die voorblad

en: Permissions
af: Regte

en: Anonymous user
af: Anonieme gebruiker

en: Apply
af: Pas toe

en: Block description
af: Blokbeskrywing

en: - All -
af: - Alle -

en: No front page content has been created yet.
af: Geen voorbladinhoud is al geskep nie.

en: Master
af: Meester
