Quick Start (8.x-1.0-alpha4) - en to az translation catalogue (49 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: On
az: Aktiv

en: Taxonomy
az: Taksanomiya

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Feed
az: Nəticə

en: Taxonomy term
az: Taksanomiya termini

en: Help
az: Dəstək

en: Archive
az: Arxiv

en: All
az: Hammısı

en: Add content
az: Kontent əlavə et

en: Block
az: Blok

en: Page
az: Səhifə

en: Off
az: Söndürülüb

en: Promoted to front page
az: Əsas səhifəyə yüksəldi

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: Permissions
az: İcazələr

en: Changed
az: Dəyişdi

en: ‹ Previous
az: ‹ Əvvəlki

en: Next ›
az: Sonrakı ›

en: Anonymous user
az: Anonim istifadəçi

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Block description
az: Blok təsviri

en: Editor
az: Redaktor

en: Authenticated user
az: Qeydiyyatdan keçmiş istifadəçi

en: Offset
az: Ofset

en: Frontpage
az: Ön səhifə

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »

en: All content
az: Bütün kontent

en: Monthly archive
az: Aylıq arxiv

en: No front page content has been created yet.
az: Hələ heç bir ön səhifə məzmunu yaradılmayıb.

en: Basic page
az: Əsas səhifə

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
az: Statik məzmununuz üçün <em>əsas səhifələrdən</em> istifadə edin, məsələn, "Haqqımızda" səhifəsi.

en: Full HTML
az: Tam HTML

en: Lists (Views)
az: Siyahılar (Baxışlar)

en: A brief description of your block.
az: Blokunuzun qısa təsviri.

en: Basic block
az: Əsas blok

en: A basic block contains a title and a body.
az: Əsas blokda başlıq və gövdə var.

en: Restricted HTML
az: Məhdud HTML

en: All content, by month.
az: Bütün məzmun, aya görə.

en: All content promoted to the front page.
az: Bütün məzmun ön səhifəyə yüksəldi.

en: Content belonging to a certain taxonomy term.
az: Müəyyən bir taksonomiya termininə aid olan məzmun.

en: {{ arguments.created_year_month }}
az: {{ arqumentlər.created_year_month }}

en: Welcome to [site:name]
az: [site:name] saytına xoş gəlmisiniz
