Quick Start (8.x-1.0-alpha4) - en to te translation catalogue (22 entries)

en: Home
te: ముంగిలి

en: Title
te: శీర్షిక

en: Body
te: వివరము

en: Taxonomy
te: వర్గీకరణ

en: Feed
te: ఫీడ్

en: Taxonomy term
te: వర్గీకరణ పదం

en: Help
te: సహాయం

en: All
te: అన్నీ

en: Page
te: పేజీ

en: Permissions
te: అనుమతులు

en: ‹ Previous
te: ‹ మునుపటి

en: Next ›
te: తదుపరి ›

en: Anonymous user
te: అజ్ఞాత వాడుకరి

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: - All -
te: - అన్ని -

en: « First
te: « మొదటి

en: Last »
te: చివర »

en: Basic page
te: ప్రాథమిక పేజీ

en: Full HTML
te: పూర్తి HTML

en: Basic block
te: ప్రాథమిక నిరోధం

en: Restricted HTML
te: నియంత్రిత HTML

en: Welcome to [site:name]
te: [site:name]కు స్వాగతం
