Quick Start (8.x-1.0-alpha5) - en to gu translation catalogue (12 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: On
gu: ચાલુ

en: Help
gu: મદદ

en: All
gu: બધા

en: Add content
gu: માહિતી ઉમેરો

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Permissions
gu: પરવાનગીઓ

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: Monthly archive
gu: મહિનાવાર ઈતિહાસ
