Quick Start (8.x-1.0-beta01) - en to mk translation catalogue (6 entries)

en: Home
mk: Дома

en: Taxonomy
mk: Таксономија

en: Search
mk: Барање

en: Taxonomy term
mk: Термин од таксономија

en: Help
mk: Помош

en: - All -
mk: - Сите -
